Demoverze


Protože digitální verze představuje zcela jedinečný produkt, přinášíme zde možnost seznámení s aplikací na platformě Digitálního systému "ŠADS" před jejím zakoupením:

 

 

 • Demoverze umožňuje seznámit se základním uživatelským rozhraním aplikace a na vybraném obsahu je také možné si vyzkoušet všechny základní funkce digitální verze.
 • Přístupný je však pouze zlomek obsahu, stejně tak jsou omezeny některé funkce, které jsou dostupné pouze v plné verzi.
 • V případě komplikací či obtíží s orientací v aplikaci využijte, prosím, nápovědu, na kterou se dostanete kliknutím na jednu z ikon v pravém horním rohu. V případě jakýchkoliv dalších dotazů se obraťte na terra(zavinac)terra-klub(tecka)cz.
 • Demoverze, stejně jako digitální verze v plném rozsahu, je primárně přizpůsobena užití na interaktivních tabulích a dataprojektorech, sekundárně pak také na monitoru. K bezproblémovému spuštění aplikace je nutné splňovat minimální konfiguraci, ideálně pak doporučenou konfiguraci (zejména z hlediska rozlišení monitoru).
 • Minimální konfigurace:
  MS Windows XP, MS Windows Vista nebo MS Windows 7
  MS Internet Explorer 8 a vyšší
  Adobe Flash Player 9 a vyšší
  Rozlišení 1024 x 768 px
  Procesor 1 GHz, 512 MB RAM, DVD-ROM

  Doporučená konfigurace:
  MS Windows XP, MS Windows Vista nebo MS Windows 7
  MS Internet Explorer 8 a vyšší
  Adobe Flash Player 9 a vyšší
  Rozlišení 1280 x 1024 px
  Procesor 2 GHz, 1 GB RAM, DVD-ROM


Zpět   Nahoru   Tisk


Copyright © 1995 – 2020 TERRA-KLUB, o.p.s.