Informace o nákupu


Výukový program Dnešní svět je v letošním školním roce ještě pro základní a střední školy v ČR stále otevřeným programem.

Ve střednědobém výhledu budou pro školy zapojené v programu Dnešní svět k dispozici přístupové údaje – viz připravené přihlašovací okno "Pro školy" vpravo nahoře – a výhody programu přestanou být všem obecně dostupné. Vaše postřehy a náměty můžete do redakce napsat zde.

Obchodní a přepravní podmínky

Při osobním odběru objednaného zboží neúčtujeme poštovné a balné.

Při odběru objednaného zboží formou obchodního balíku České pošty je k celkové ceně, uvedené na potvrzení o objednávce, připočítána cena za poštovné a balné, stanovená individuálně dle platných tarifů České pošty, a to s výjimkou zboží u kterého je uvedeno, že cena za poštovné a balné je započítána v prodejní ceně daného zboží. Cena za poštovné a balné nesouvisí s cenou doručení a platby ani s cenou položky Obchodní balík České pošty uvedenou na automatickém e-mailu Dnešní svět – Potvrzení o přijetí nové objednávky.

Při odběru objednaného zboží prostřednictvím služby Messenger (pouze po Praze) platí  cena doručení a platby, uvedená v dispozicích objednávkového formuláře Košíku E-shopu.


Zpět   Nahoru   Tisk


Copyright © 1995 – 2024 TERRA-KLUB, o.p.s.